Shrani
Hiša - A. Starčevića 14, Višnjevac, Josipovac
Cena: 57.040,00 €
29.07.2026
Višina varščine:
7.130,00 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 71.300,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 25.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 15.07.2026. 13:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 29.07.2026. 12:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 57.040,00 EUR
Trenutna izklicna cena: 57.040,00 EUR Prikazani podatak isključivo j
Solastništvo: Ne
Opis:
Rok za plačilo varščine: 06.07.2026.
Nekretnine u vlasništvu ovršenika upisane u zk.ul. 25379, k.o. Josipovac, kčbr. 2572, A. Starčevića 14, dvorište - 200 m2, kuća A. Starčevića 14 - 78 m2, ukupne površine 278 m2
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 71.300,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 25.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 15.07.2026. 13:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 29.07.2026. 12:59:59
Solastništvo: Ne
Opis:
Rok za plačilo varščine: 06.07.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Hiša |
|---|---|
| Katasterska občina | Josipovac |
| Površina | |
| Kraj (naselje) | Josipovac |
| Lokacija | A. Starčevića 14, Višnjevac |
| Solastništvo | Ne |
| Zemlj. knjiga | 25379 |
| Katasterska parcela | 2572 |
| Regija | Osječko-baranjska |
| Občina | Osijek |
| Vrsta | Dvorišče |
|---|---|
| Katasterska občina | Josipovac |
| Površina | |
| Kraj (naselje) | Josipovac |
| Lokacija | A. Starčevića 14, Višnjevac |
| Solastništvo | Ne |
| Zemlj. knjiga | 25379 |
| Katasterska parcela | 2572 |
| Regija | Osječko-baranjska |
| Občina | Osijek |