Shrani
Hiša - Bjelovarska ulica 63, Sesvete
Cena: 111.200,00 €
22.07.2026
Višina varščine:
13.900,00 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 139.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 13.04.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 08.07.2026. 14:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 22.07.2026. 13:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 111.200,00 EUR
Trenutna izklicna cena: 111.200,00 EUR Prikazani podatak isključivo
Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana primitka rješenja o dosudi kojim m
Solastništvo: Ne
Opis:
Rok za plačilo varščine: 29.06.2026.
Nekretnine upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Sesvetama, zemljišnoknjižni odjel Sesvete, k.o. Sesvete novo, zk.ul.br. 81, kč.br. 1818/2, BJELOVARSKA ULICA površine 630 m2, DVORIŠTE POVRŠINE 561 m2, KUĆA, SESVETE, BJELOVARSKA ULICA 63 površine 69 m2, ukupne površine 630 m2, 1. Vlasnički dio: 1/1.
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 139.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 13.04.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 08.07.2026. 14:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 22.07.2026. 13:59:59
Solastništvo: Ne
Opis:
Rok za plačilo varščine: 29.06.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Hiša |
|---|---|
| Katasterska občina | Sesvete Novo |
| Površina | 69,00 m2 |
| Kraj (naselje) | Sesvete |
| Lokacija | Bjelovarska ulica 63 |
| Solastništvo | Ne |
| Zemlj. knjiga | 81 |
| Katasterska parcela | 1818/2 |
| Regija | Grad Zagreb |
| Občina | Grad Zagreb |
| Vrsta | Dvorišče |
|---|---|
| Katasterska občina | Sesvete Novo |
| Površina | 561,00 m2 |
| Kraj (naselje) | Sesvete |
| Lokacija | Bjelovarska ulica 63 |
| Solastništvo | Ne |
| Zemlj. knjiga | 81 |
| Katasterska parcela | 1818/2 |
| Regija | Grad Zagreb |
| Občina | Grad Zagreb |