Shrani
Hiša - Hrelićka zavrtnica 4A, Zagreb
Cena: 246.143,47 €
04.08.2026
Višina varščine:
30.767,93 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 307.679,34 EUR
Datum odločitve o prodaji: 16.09.2025.
Začetek draženja elektronske dražbe: 21.07.2026. 09:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 04.08.2026. 08:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 246.143,47 EUR
Trenutna izklicna cena: 246.143,47 EUR Prikazani podatak isključivo
Rok za plačilo kupnine: U roku od 30 dana od dana dovršetka elektroničke j
Opomba: /
Opis:
Rok za plačilo varščine: 10.07.2026.
Prodaju se nekretnine u vlasništvu ovršenika koja se sastoji od kčbr. 767/4 u naravi kuća i dvorište u Zagrebu, Hrelićka zavrtnica 4A , površine 296 m2, upisana u zk.ul. 395, k.o. Jakuševec.
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 307.679,34 EUR
Datum odločitve o prodaji: 16.09.2025.
Začetek draženja elektronske dražbe: 21.07.2026. 09:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 04.08.2026. 08:59:59
Opomba: /
Opis:
Rok za plačilo varščine: 10.07.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Hiša |
|---|---|
| Katasterska občina | Jakuševec |
| Površina | 116,00 m2 |
| Kraj (naselje) | Zagreb |
| Lokacija | Hrelićka zavrtnica 4A |
| Solastništvo | |
| Zemlj. knjiga | 395 |
| Katasterska parcela | 767/4 |
| Regija | Grad Zagreb |
| Občina | Grad Zagreb |
| Vrsta | Dvorišče |
|---|---|
| Katasterska občina | Jakuševec |
| Površina | 180,00 m2 |
| Kraj (naselje) | Zagreb |
| Lokacija | Hrelićka zavrtnica 4A |
| Solastništvo | |
| Zemlj. knjiga | 395 |
| Katasterska parcela | 767/4 |
| Regija | Grad Zagreb |
| Občina | Grad Zagreb |