Shrani
Hiša - Vladimira Gortana 63a, Mali Lošinj
Cena: 182.400,00 €
08.07.2026
Višina varščine:
22.800,00 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 228.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 25.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 24.06.2026. 14:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 08.07.2026. 13:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 182.400,00 EUR
Trenutna izklicna cena: 182.400,00 EUR Prikazani podatak isključivo
Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana prodaje
Solastništvo: Da
Opis:
Rok za plačilo varščine: 15.06.2026.
Predmet prodaje je nekretnina upisana u zk.ul. 5071, k.č.br. 1212, k.o. Mali-Lošinj-grad, u naravi kuća od 50 m2 i dvorište od 102 m2, a koja se nalazi na adresi Mali Lošinj, Vladimira Gortana 63a.
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 228.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 25.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 24.06.2026. 14:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 08.07.2026. 13:59:59
Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana prodaje
Solastništvo: Da
Opis:
Rok za plačilo varščine: 15.06.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Hiša |
|---|---|
| Katasterska občina | Mali-Lošinj-grad |
| Površina | 50,00 m2 |
| Kraj (naselje) | Mali Lošinj |
| Lokacija | Vladimira Gortana 63a |
| Solastništvo | Da |
| Zemlj. knjiga | 5071 |
| Katasterska parcela | 1212 |
| Regija | Primorsko-goranska |
| Občina | Mali Lošinj |
| Vrsta | Dvorišče |
|---|---|
| Katasterska občina | Mali-Lošinj-grad |
| Površina | 102,00 m2 |
| Kraj (naselje) | Mali Lošinj |
| Lokacija | Vladimira Gortana 63a |
| Solastništvo | Da |
| Zemlj. knjiga | 5071 |
| Katasterska parcela | 1212 |
| Regija | Primorsko-goranska |
| Občina | Mali Lošinj |