Shrani
Njiva - Bana J. Jelačića 84 A, Pribislavec
Cena: 14.197,53 €
12.06.2026
Višina varščine:
1.774,69 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 17.746,91 EUR
Datum odločitve o prodaji: 06.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 28.05.2026. 10:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 12.06.2026. 09:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 14.197,53 EUR
Trenutna izklicna cena: 14.197,53 EUR Prikazani podatak isključivo j
Rok za plačilo kupnine: 30 dana (trideset dana) od dana dostave rješenja o
Solastništvo: Da
Opomba: Sud nema saznanja je li nekretnina slobodna od osoba i stvari. Prodaje se 50/162 dijela (3. suvlasnički dio), identično katastarskim česticama br. 2384 i 2390 k.o. Pribislavec, Stanje u naravi nije identično zemljišnoknjižnim i katastarskim podacima, u ZK je upisana samo jedna gospodarska zgrada, a u katastar 2 peradarnika, nije poznat legalitet zgrada, površine zemljišta u ZK i katastru nisu usklađene.
Opis:
Rok za plačilo varščine: 19.05.2026.
Nekretnine upisane u z.k. ul. br. 1776 k.o. 303461 Pribislavec, čestica br. 332 gospodarska zgrada, dvor, livada i oranica od ukupno 1 j i 665 čhv, vlasništvo ovršenika u 50/162 dijela (3. suvlasnički dio), identično katastarskim česticama br. 2384 i 2390 k.o. Pribislavec, a koja se nalazi na adresi Bana J. Jelačića 84 A, Pribislavec.
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 17.746,91 EUR
Datum odločitve o prodaji: 06.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 28.05.2026. 10:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 12.06.2026. 09:59:59
Solastništvo: Da
Opis:
Rok za plačilo varščine: 19.05.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Njiva |
|---|---|
| Katasterska občina | Pribislavec |
| Površina | |
| Kraj (naselje) | Pribislavec |
| Lokacija | Bana J. Jelačića 84 A |
| Solastništvo | Da |
| Zemlj. knjiga | 1776 |
| Katasterska parcela | 332 |
| Regija | Međimurska |
| Občina | Pribislavec |
| Vrsta | Dvor |
|---|---|
| Katasterska občina | Pribislavec |
| Površina | |
| Kraj (naselje) | Pribislavec |
| Lokacija | Bana J. Jelačića 84 A |
| Solastništvo | Da |