Shrani

Njiva - Livadska 9 i 11, Prugovac

Cena: 51.211,80 €
02.07.2026
Višina varščine:
6.401,48 €

Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI

Ugotovljena vrednost: 64.014,75 EUR

Datum odločitve o prodaji: 18.02.2026.

Začetek draženja elektronske dražbe: 17.06.2026. 13:00:00

Konec elektronske javne dražbe: 02.07.2026. 12:59:59

Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 51.211,80 EUR

Trenutna izklicna cena: 51.211,80 EUR Prikazani podatak isključivo j

Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana donošenja rješenja o dosudi.

Opis:
Rok za plačilo varščine: 08.06.2026.

Nekretnine upisane u zk.ul.br. 3655 k.o. Prugovac i to: kčbr. 369 Oranica i livada u selu površine 2244 m2, kčbr. 370 Oranica u selu površine 716 m2, kčbr. 371 Oranica u selu površine 1467 m2, kčbr. 2685/41 Zgrada (2) dvorište i livada u selu površine 831 m2, kčbr. 2685/88 Voćnjak u selu površine 658 m2 te nekretnine upisane u zk.ul.br. 3953 k.o. Prugovac, kčbr. 367 Oranica u selu površine 1752 m2, kčbr. 2685/42 Zgrada (4), dvorište i kuća u selu sa 852 m2, u naravi jedna gospodarska cjelina sa gospodarskim zgradama, dvorištem i livadom.

Nepremičnine

Vrsta Njiva
Katasterska občina Prugovac
Površina 716,00 m2
Kraj (naselje) Prugovac
Lokacija Livadska 9 i 11
Solastništvo
Zemlj. knjiga 3655
Katasterska parcela 370
Regija Koprivničko-križevačka
Občina Kloštar Podravski
Vrsta Stavba
Katasterska občina Prugovac
Površina 292,00 m2
Kraj (naselje) Prugovac
Lokacija Livadska 9 i 11
Solastništvo
Zemlj. knjiga 3655
Katasterska parcela 2685/41
Regija Koprivničko-križevačka
Občina Kloštar Podravski
Vrsta Stavba
Katasterska občina Prugovac
Površina 202,00 m2
Kraj (naselje) Prugovac
Lokacija Livadska 9 i 11
Solastništvo
Zemlj. knjiga 3953
Katasterska parcela 2685/42
Regija Koprivničko-križevačka
Občina Kloštar Podravski