Shrani

Njiva - Sv. Benedikta 4, Trnjani, Općina Garčin, Trnjani

Cena: 224.664,68 €
27.05.2026
Višina varščine:
29.955,29 €

Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI

Ugotovljena vrednost: 299.552,90 EUR

Datum odločitve o prodaji: 13.02.2026.

Začetek draženja elektronske dražbe: 13.05.2026. 10:00:00

Konec elektronske javne dražbe: 27.05.2026. 09:59:59

Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 224.664,68 EUR

Trenutna izklicna cena: 224.664,68 EUR Prikazani podatak isključivo

Rok za plačilo kupnine: 15 dana od pravomoćnosti rješenja o dosudi.

Solastništvo: Ne

Opis:
Rok za plačilo varščine: 04.05.2026.

Prodaju se nekretnine u vlasništvu ovršenika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Slavonskom brodu, zemljišnoknjižni odjel Slavonski brod i to zk. ul. 1510, k.o. Trnjani, kč.br. 778 VOĆNJAK DOLCI površine 29751 m2, kč.br. 780 ORANICA DOLCI površine 17922 m2, kč.br. 826/1 ORANICA BOŽUREVAC površine 10258 m2, kč.br. 827 ORANICA BOŽUREVAC površine 6701 m2, kč.br. 828 ORANICA BOŽUREVAC površine 7193 m2, kč.br. 829 ORANICA BOŽUREVAC površine 4575 m2, kč.br. 830 ORANICA BOŽUREVAC površine 4100 m2, kč.br. 831 ORANICA BOŽUREVAC površine 15793 m2, sveukupne površine 96293 m2; prodaju se nekretnine upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Slavonskom brodu, zemljišnoknjižni odjel Slavonski brod i to zk.ul. 7098, k.o. Zadubravlje, kč.br. 113 VOĆNJAK DOLCI površine 151186 m2, kč.br. 114 VOĆNJAK DOLCI površine 115303 m2, kč.br. 115 ORANICA DOLCI površine 66601 m2, sveukupne površine 333090 m2.

Nepremičnine

Vrsta Njiva
Katasterska občina Trnjani
Površina 4.100,00 m2
Kraj (naselje) Trnjani
Lokacija Sv. Benedikta 4, Trnjani, Općina Garčin
Solastništvo Ne
Zemlj. knjiga 1510
Katasterska parcela 830
Regija Brodsko-posavska
Občina Garčin
Vrsta Sadovnjak
Katasterska občina Zadubravlje
Površina 151.186,00 m2