Shrani

Stanovanje - Cvjetna 5, Bregana, Bregana

Cena: 91.200,00 €
17.06.2026
Višina varščine:
11.400,00 €

Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI

Ugotovljena vrednost: 114.000,00 EUR

Datum odločitve o prodaji: 05.03.2026.

Začetek draženja elektronske dražbe: 02.06.2026. 13:00:00

Konec elektronske javne dražbe: 17.06.2026. 12:59:59

Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 91.200,00 EUR

Trenutna izklicna cena: 91.200,00 EUR Prikazani podatak isključivo j

Rok za plačilo kupnine: U roku od 90 dana od dana dovršetka elektroničke j

Opis:
Rok za plačilo varščine: 22.05.2026.

Prodaje se nekretnina ovršenika upisana u zk.ul.br. 1724, k.o. Bregana, kčbr.864. Cvjetna ulica. Stambena zgrada br. 5, površine 158 m2. Dvorište površine 907 m2, ukupne površine 1065 m2, 3. Suvlasnički dio: 3000/10000 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-3), Trosobni stan br. 2 u I katu, koji se sastoji od tri sobe, kuhinje, izbe, kupaonice, nužnika, predsoblja, lođe i balkona ukupne površine od 63,47 m2.

Nepremičnine

Vrsta Stanovanje
Katasterska občina Bregana
Površina 63,47 m2
Kraj (naselje) Bregana
Lokacija Cvjetna 5, Bregana
Solastništvo
Zemlj. knjiga 1724
Katasterska parcela 864
Novice
02.10.2025
E-dražbe so sodoben način prodaje nepremičnin, vozil in drugih predmetov preko spleta. Namesto klasične fizične dražbe lahko vse uredite digitalno – objavo, spremljanje in zaključek prodaje – hitro, enostavno in pregledno.
03.05.2024
Hitro in jedernato - prednosti uporabe portala drazbe123.com:
01.02.2024
Za vas smo pripravili super novost, na našem portalu lahko zasledite tudi dražbe, ki se odvijajo na Hrvaškem.