Shrani
Stanovanje - Marina Getaldića 9, Split
Cena: 198.400,00 €
29.07.2026
Višina varščine:
24.800,00 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 248.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 27.04.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 15.07.2026. 10:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 29.07.2026. 09:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 198.400,00 EUR
Trenutna izklicna cena: 198.400,00 EUR Prikazani podatak isključivo
Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana završetka elektroničke javne dražb
Solastništvo: Da
Opomba: Nema prava koja ne prestaju prodajom. Nekretnina nije slobodna od osoba i stvari.
Opis:
Rok za plačilo varščine: 06.07.2026.
Nekretnina označena kao kat. čest. zem. 1314/5, ZU 14310, K.O. Split, u naravi stan, -59. suvlasnički dio: 64/2644 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-59), stan na VIII (osmom ) katu, označen br. 25, u površini od 63,69 m2, koji se sastoji od dvije sobe, kuhinje, izbe, kupaonice, hodnika i lođe, položen u zgradi anagrafske oznake Split, Marina Getaldića 9, Nekretnina se nalazi u suvlasništvu ovršenice za 1/2 dijela.
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 248.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 27.04.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 15.07.2026. 10:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 29.07.2026. 09:59:59
Solastništvo: Da
Opis:
Rok za plačilo varščine: 06.07.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Stanovanje |
|---|---|
| Katasterska občina | Split |
| Površina | 63,69 m2 |
| Kraj (naselje) | Split |
| Lokacija | Marina Getaldića 9 |
| Solastništvo | Da |
| Zemlj. knjiga | 14310 |
| Katasterska parcela | ZEM 1314/5 |
| Regija | Splitsko-dalmatinska |
| Občina | Split |