Shrani
Stanovanje - Trnjanska cesta 63 i 65, Zagreb
Cena: 284.800,00 €
02.07.2026
Višina varščine:
35.600,00 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 356.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 24.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 17.06.2026. 11:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 02.07.2026. 10:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 284.800,00 EUR
Trenutna izklicna cena: 284.800,00 EUR Prikazani podatak isključivo
Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana dostave rješenja o dosudi.
Opis:
Rok za plačilo varščine: 08.06.2026.
Nekretnina: 175. Suvlasnički dio: 79/10000 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-175) A.1.24. TROSOBNI STAMBENI PROSTOR na prvom katu, ukupne neto korisne površine 73,75 m2, a koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i sobe 1, sobe 2, predsoblje sa sporednim dijelovima loggia A.1.24.8 podne površine 10,75 m2, spremište SPA14 na nivou -2 podne površine 3,03 m2, a koji se nalazi na kč.br. 3697, ZGRADA MJEŠOVITE UPORABE BR. 63 I 65 (POV. 1757 M2) i DVORIŠTE (POV. 1619 M2), TRNJANSKA CESTA, površine 3376 m2, ukupne površine 3376 m2, upisano u zk.ul.br. 848, k.o. 335649, Trnje, Zemljišnoknjižni odjel Zagreb, Općinski građanski sud u Zagrebu.
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 356.000,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 24.03.2026.
Začetek draženja elektronske dražbe: 17.06.2026. 11:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 02.07.2026. 10:59:59
Opis:
Rok za plačilo varščine: 08.06.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Stanovanje |
|---|---|
| Katasterska občina | Trnje |
| Površina | 73,75 m2 |
| Kraj (naselje) | Zagreb |
| Lokacija | Trnjanska cesta 63 i 65 |
| Solastništvo | |
| Zemlj. knjiga | 848 |
| Katasterska parcela | 3697 |
| Regija | Grad Zagreb |
| Občina | Grad Zagreb |