Shrani
Travnik - Gaj 19 i 20, Klenovica
Cena: 73.200,00 €
03.07.2026
Višina varščine:
9.150,00 €
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 91.500,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 10.09.2025.
Začetek draženja elektronske dražbe: 18.06.2026. 13:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 03.07.2026. 12:59:59
Najnižja zakonska cena, pod katero predmet prodaje ni mogoče prodati: 73.200,00 EUR
Trenutna izklicna cena: 73.200,00 EUR Prikazani podatak isključivo j
Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana prodaje
Solastništvo: Da
Opomba: Raniji poslovni broj je OVR-342/2024
Opis:
Rok za plačilo varščine: 09.06.2026.
Predmet prodaje je 14. suvlasnički dio: 240/480 nekretnine upisane u zk.ul. 1525, k.č.br. 3419/4, k.o. Ledenice, površine 354 čhv (1273 m2), nalazi se uz stambeni objekt na adresi Gaj 19 i 20, Klenovica, livada.
Odkleni informacijo
Način prodaje: Sudska e-Dražba
Stanje prodaje: NADMETANJE U NAJAVI
Ugotovljena vrednost: 91.500,00 EUR
Datum odločitve o prodaji: 10.09.2025.
Začetek draženja elektronske dražbe: 18.06.2026. 13:00:00
Konec elektronske javne dražbe: 03.07.2026. 12:59:59
Rok za plačilo kupnine: 30 dana od dana prodaje
Solastništvo: Da
Opomba: Raniji poslovni broj je OVR-342/2024
Opis:
Rok za plačilo varščine: 09.06.2026.
Nepremičnine
| Vrsta | Travnik |
|---|---|
| Katasterska občina | Ledenice |
| Površina | 354,00 m2 |
| Kraj (naselje) | Klenovica |
| Lokacija | Gaj 19 i 20 |
| Solastništvo | Da |
| Zemlj. knjiga | 1525 |
| Katasterska parcela | 3419/4 |
| Regija | Primorsko-goranska |
| Občina | Novi Vinodolski |